Bateria kuchenna z dwufunkcyjną wylewką – poznaj moc dwóch strumieni!

Strumień spray jest idealny do mycia delikatnych owoców i warzyw

Strumień spray jest idealny do mycia delikatnych owoców i warzyw

Wieczory robią się coraz dłuższe i chłodniejsze dlatego co raz częściej spędzamy je w domu. Przy dobrej herbacie, lampce wina czy szklaneczce ulubionego trunku bawimy się smakiem, gotujemy wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi. Wspólna kolacja to doskonały przepis na dobrą zabawę, ale do tego przydałaby się funkcjonalna kuchnia. Dobrze dobrana bateria kuchenna to jeden z jej kluczowych elementów, dzięki któremu każdy stanie się kulinarnym mistrzem.

Bateria kuchenna z dwufunkcyjną wylewką

Delikatna mgiełka lub silny strumień do zadań specjalnych – taki wybór mają dwie baterie kuchenne marki Invena: Dokos i Patras. Strumień spray to idealne rozwiązanie do opłukania delikatnych owoców i warzyw oraz przedmiotów podatnych na uszkodzenia. Normalny strumień, którego siłą możemy dowolnie sterować pomoże nam uporać się z nieco bardziej wymagającymi zadaniami np. mocniej zabrudzonymi naczyniami. Dodatkowym atutem obu baterii jest ruchoma bądź wyciągana wylewka co zwiększa możliwości baterii (o bateriach kuchennych z wyciąganą wylewką pisaliśmy TU)

Nowoczesny design w parze z funkcjonalnością

To dwa komponenty, które obecnie są nie tyle pożądane co wręcz wymagane, szczególnie jeśli w grę wchodzi bateria kuchenna. Kran z modnej i lubianej serii Dokos od marki Invena nie tylko posiada dwufunkcyjną, ale także ruchomą wylewkę. To wysoka bateria w kolorze klasycznego chromu z dodatkiem czerni. Elastyczny element wylewki otacza stylowa sprężyna. Całość będzie świetnie się prezentować przy dużym zlewie umiejscowionym na wyspie w kuchniach wykonanych w stylu industrialnym lub loftowym.

Dwufunkcyjna, wyciągana wylewka to model dla prawdziwych miłośników gotowania

Bateria kuchenna Patras to model wyposażony w dwufunkcyjną, wyciągną wylewkę. To znacznie zwiększa jej zasięg i świetnie sprawdzi się w kuchniach o niewielkim metrażu. W całości wykonana w kolorze klasycznego chromu, o ciekawym, geometrycznym kształcie będzie idealnie pasować do nowoczesnych pomieszczeń. Dwufunkcyjna, wyciągana wylewka umożliwi umycie czy spryskanie trudno dostępnych, kuchennych zakamarków w tym nawet mocno zabrudzonej  kuchenki.

Każda bateria kuchenna została wyposażona w system szybkiego montażu co sprawia, że jej instalacja lub wymiana zajmuje zaledwie kilka chwil i każdy zrobi to samodzielnie.

Łatwa do zamontowania bateria kuchenna z dwufunkcyjną wylewką to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników gotowania. Invena dostarcza dodatkowe funkcjonalności tym, którzy naprawdę tego potrzebują. A Ty? Jesteś gotowy zostać kulinarnym mistrzem?

Potrzebujesz inspiracji? Dołącz do grona naszych Fanów na Invena – odkryj łazienkę od kuchni!