Elia - bateria kuchenna z wyciąganą wylewką

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką – mała kuchnia o wielkim zasięgu!

Funkcjonalna strefa zmywania to przysłowiowy klucz do sukcesu, jeśli marzy nam się kuchnia komfortowa. Taka, w której przygotujemy najpyszniejsze rodzinne czy przyjacielskie uczty! Czasami może wydawać się, że zmywarka załatwi sprawę, ale jak wiemy, nie do wszystkiego się nadaje. Przemyślana strefa zmywania jest zatem niezbędna (więcej o praktycznej strefie zmywania pisaliśmy TU). Co jeśli kuchnia jest niewielka, a my potrzebujemy  czegoś o większym zasięgu? Rozwiązaniem będzie bateria kuchenna z wyciąganą wylewką!

Mały – wielki zasięg na czym polega?

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką to pozornie klasyczny kuchenny kran. Dzięki temu, że w korpusie kranu został zainstalowany dodatkowy wąż z obciążnikiem możemy wyciągnąć natrysk na

Elia

Elia – nowoczesna bateria kuchenna z wyciąganą wylweką dostępna w dwóch kolorach!

odległość nawet do 100 cm, a potem z łatwością go schować. W małej kuchni, której przestrzeń pozwala nam na montaż niewielkiego zlewu bateria kuchenna z wyciąganą wylewką będzie zatem rozwiązaniem doskonałym. Umożliwi nam napełnienie dużych naczyń lub wiadra czy umycie i spłukanie akcesoriów kuchennych o większych gabarytach.

Bateria z wyciąganą wylewką to także dobre rozwiązanie do dużej kuchni, w której króluje dwukomorowy zlew. Wtedy sprzątanie stanie się dziecinnie proste.

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką w nowoczesnej formie!

Dotychczas kran z wyciąganą wylewką kojarzył się z jednym dość tradycyjnym modelem baterii kuchennej. Jednak proponowane przez markę Invena nowości w pełni przełamują ten stereotyp. Elia – bateria kuchenna w kolorze chromu lub czarnego matu z modną wylewką typu „U” świetnie wpisuje się w aktualne trendy wyposażenia wnętrz. Wysoka na 40 cm z łatwością zmieści się między baletem, a górnymi szafkami, a wyciągana wylewka znacznie poszerzy nasze możliwości. Kran został wyposażony w system szybkiego montażu, dzięki czemu instalacja nie zajmie więcej niż 10 minut.

Profesjonalna kuchnia w Twoim domu?!

Tak, to możliwe, jeśli tylko w strefie zmywania zagości bateria kuchenna Patras (marka Invena). To kolejny kran z wyciąganą wylewką, który ma nowoczesny charakter. Modny kształt wyciąganej wylewki, która układa się pod kątem prostym do korpusu to nie jedyne zalety tej baterii.

Strumień normalny lub delikatna mgiełka – to kolejny atut oprócz wyciąganej wylewki!

Kolejnym jej atutem będzie możliwość wyboru jednego z dwóch strumieni. Normalny będzie świetnie się sprawdzał w przypadku codziennych czynności. Natomiast delikatna mgiełka okaże się bardzo pomocna przy myciu delikatnych warzyw i owoców.

Bateria kuchenna Patras podobnie jak Elia została wyposażona w system szybkiego montaży, dlatego jej instalacja wcale nie będzie trudna.

Klasyka dla miłośników tradycji

Nea – to klasyczna propozycja baterii z wyciąganą wylewką od marki Invena. Kran należy do tych niskich, dlatego świetnie sprawdzi się w zlewozmywakach umieszczonych pod oknem. Będzie funkcjonalna i nie zablokuje przy tym możliwości otwierania okna.

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką sprawia zatem, że mała kuchnia przemienia się w taką o wielkim zasięgu. Daje znacznie więcej możliwości, nawet przy bardzo małym zlewie, szczególnie jeśli wybór modeli jest tak duży.

Szukasz inspiracji? Dołącz do grona naszych fanów na naszym fanpage’u: Invena – odkryj łazienkę od kuchni!