Naturalnie funkcjonalna kuchnia – w roli głównej bateria kuchenna Terra!

Kuchnia w niejednym domu stała się miejscem centralnym. Rodzinne życie, spotkania towarzyskie coraz częściej krążą wokół niej. Chętniej angażujemy dzieci do pomocy lub gotujemy wspólnie z przyjaciółmi. Kulinaria przeszły drogę od codziennego obowiązku do angażującej rozrywki. I choć po takim spotkaniu w sprzątaniu w dużej mierze wyręczy nas zmywarka – przed kuchnią stoją nowe zadania. W ich realizacji pomoże bateria kuchenna Terra, nowość, którą zaproponowała marka Invena.

Klasyczna czerń nada wnętrzu elegancji

Klasyczna czerń nada wnętrzu elegancji

Bateria kuchenna Terra

Coraz chętniej oddajemy się kulinarnym poszukiwaniom nowych smaków. Podczas tych smacznych podróży niejednokrotnie potrzebujemy opłukać delikatne owoce, które pod zwykłem strumieniem mogłyby ulec zniszczeniu. Dlatego dwufunkcyjna wylewka, którą posiada bateria kuchenna Terra ułatwi nam wiele zadań. Strumień delikatnej mgiełki pozwoli nam umyć delikatne akcesoria kuchenne oraz wrażliwe owoce i warzywa. Natomiast strumień normalny ułatwi nam codzienne czynności!

Naturalna moc przyciągania

Beżowa niczym delikatny piasek pustyni, szara jak granit, czarna jak węgiel lub biała niczym wapienna skała. Bateria kuchenna Terra została wykonana w naturalnych kolorach ziemi. Dostępna w czterech modnych w aranżacji wnętrz barwach z pewnością będzie stanowiła ozdobę niejednej kuchni. Biele i szarości świetnie sprawdzą się w kuchniach urządzonych w stylu skandynawskim. Klasyczna czerń nada  pomieszczeniu elegancji, natomiast beż będzie idealny dla miłośników przytulnych aranżacji.

W tym przypadku design idzie w parze z funkcjonalnością. Kran zlewozmywakowy Terra został także wyposażony w magnetyczny uchwyt na wylewkę. Dzięki temu mamy szerszy zakres zastosowania baterii, możemy np. napełnić duże naczynia. To jednocześnie obrotowa i ruchoma wylewka.  Natomiast dzięki magnetycznej sile przyciągania miłośnicy gotowania, którzy utrzymują tempo w kuchni nie będą musieli się martwić o precyzyjne odkładanie wylewki i trafianie w uchwyt. To z pewnością poprawi ergonomię pracy.

Naturalnie ekologiczna

Bateria kuchenna Terra posiada perlator oszczędzający wodę. Napowietrza on wodę, ograniczając jej wypływ, jednocześnie utrzymując optymalną siłę strumienia. Ostatecznie ogranicza zużycie wody, a my jesteśmy bardziej eko i to bez zbędnego wysiłku.

Dodatkowo kran został wyposażony w system szybkiego montażu. To z kolei zdecydowanie ułatwia jej wymianę lub instalację.

Funkcjonalna kuchnia o dobrej ergonomii to podstawa, jeśli ma się ona stać centrum życia rodzinnego i spotkań towarzyskich (więcej o ergonomii pisaliśmy TU). Dlatego tak ważny jest wybór odpowiednich elementów wyposażenia. Bateria kuchenna Terra (propozycja od marki Invena) jest doskonałą opcją przygotowaną po to, by stawić czoła nowym kulinarnym wyzwaniom.

Bateria kuchenna Terra dostępna jest w sklepie internetowym Invena!