Ponadczasowa łazienka – jak ją urządzić?

Seria Malta – modne i jednocześnie uniwersalne rozwiązanie do każdej łazienki!

Wykończenie łazienki to nie lada wyzwanie! Z jednej strony mamy szansę stworzyć tę jedyną i niepowtarzalną przestrzeń. Z drugiej musimy być świadomi, że to pomieszczenie które ma być funkcjonalne przez co najmniej kilka lat. Elementy wyposażenia muszą być zatem trwałe, a jeśli chcemy zachować efektowny wygląd, to jednocześnie ciekawe i uniwersalne.

Baterie łazienkowe Malta

Najbardziej eksploatowanym elementem w łazience są baterie. Warto zatem decydować się na rozwiązania wysokiej jakości. Jest to najważniejsze kryterium, ale nie jedyne. Modny, intrygujący, ale przy tym ponadczasowy wygląd to druga cecha, którą powinniśmy wziąć pod uwagę. Taki kompromis stanowi nowość, którą marka Invena wprowadziła do swojej oferty. To seria o iście wakacyjnej nazwie: Malta. Nazwa pochodzi od śróziemnomorskiej wyspy, która od początku pozostawała pod wpływem różnych kultur. Wśród nich nie zabrakło największych imperiów: Kartaginy, Rzymu, Bizancjum czy imperium arabskiego. Dzisiaj można uznać ją za synonim różnorodności. To miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego wyspa cieszy się tak dużym zainteresowaniem turystów. Seria baterii łazienkowych utrzymana w kolorze klasycznego chromu jest modna i uniwersalana jednocześnie. Dlatego będzie stanowić subtelne wykończenie łazienki zaprojektowanej w dowolnym stylu.

Ponadto producent zdecydował się umieścić swoje logo w dyskretnym miejscu. W myśl zasady, że to nie brand, a jakość, funkcjonalność i forma są najistotniejsze.

Funkcjonalna forma
3 szerokości i teleskopowe ramię pozwoli dopasować walk-in do każdej łazienki.

Walk-in jest łatwy do utrzymania w czystości! Efekt “wow” pozostanie na dłużej! 

Ponadczasowa łazienka to taka, która pozwala nam w pełni korzystać ze wszelkich udogodnień. Wszelkie zmiany będą kosztowne i czasochłonne, dlatego warto już na samym początku dobrze przemyśleć projekt. Należy pamiętać o odpowiednich odstępach między strefami: umywalkową, kąpielową i WC. Na wygodę użytkowania wpływa także trwały sprzęt, którego naprawa co chwilę nie spędza nam snu z powiek. Najnowsza seria baterii łazienkowych Malta została wyposażona w trwały mieszacz ceramiczny. Dodatkowo bateria umywalkowa posiada perlator, który napowietrza wodę. To z kolei ogranicza zużycie wody. Jest to zatem rozwiązanie efektowne, trwałe i ekologiczne. Modna forma, ciekawy uchwyt idealnie dopasowany do dłoni to doskonały przykład ponadczasowego rozwiązania do łazienki.

Remontowe sztuczki

Jeśli chcemy, żeby nasza łazienka niezmiennie zachwycała powinniśmy także rozważyć kwestię barw i dodatków. W przypadku kafli ważne, aby wybrać kolory spokojne, dość uniwersalne. Dzięki temu stworzymy neutralną bazę, którą w każdej chwili można urozmaicić za pomocą dodatków w soczystych barwach. Akcesoria typu dozownik na mydło czy dywanik można wymienć w każdej chwili. Neutralna baza da nam szereg możliwości, dzięki której czasami nawet kosmetyczny zabieg może całkowicie odmienić łazienkę.

Biorąc pod uwagę długotrwały efekt, który chcielibyśmy utrzymać warto zainwestować w elementy wyposażenia łatwe do utrzymania w czystości. Bezrantowa miska WC i kabina typu walk-in w połączeniu z systematycznym sprzątaniem sprawią, że efekt “wow” pozostanie z nami na długo!