Jak stworzyć domowe SPA?

Pomysł na domowe SPA

Deszczownia Kameleon marki Invena w kolorze jasnym pastelowymW dzisiejszych czasach większość z nas ciągle gdzieś pędzi i niekiedy bardzo trudno znaleźć nam wolna chwilę na odpoczynek. Ten jednak jest niezbędny do utrzymania wewnętrznej równowagi i dobrego stanu zdrowia. Nie od dziś wiadomo, że świetnym sposobem na relaks jest woda i zabiegi pielęgnacyjne z jej wykorzystaniem. Nie  oznacza to jednak konieczności wyjazdu do drogiego SPA. Odprężającą sesję możemy zafundować sobie we własnej łazience, m.in. dobierając baterie łazienkowe, a w szczególności natryskowe wyposażone w dodatkowe funkcje.

Masaż wodny w zaciszu własnego domu?

Masaż wodny to naturalna, skuteczna metoda lecznicza mająca korzenie w starożytności.
Z powodzeniem stosuje się ją do dziś, ponieważ jest ona jednym z najprostszych sposobów na zmęczone mięśnie. Efekt taki możemy uzyskać również w zaciszu własnego domu. Wystarczy, że raz zainwestujemy w zaawansowane technologicznie nowoczesne baterie łazienkowe, a pozwolą nam one cieszyć się kąpielą niczym w SPA, kiedy tylko będziemy mieli na to ochotę. W armaturze tego typu najważniejszy jest  szeroki wachlarz możliwości regulacji strumienia wody – tak, aby każdy mógł go dostosować do własnych potrzeb.

Domowa łazienka jak kurort

Elementami, które możemy wykorzystać, urządzając swoją łazienkę na wzór kurortów z wodami leczniczymi, są np. panel Mauritius Exe oraz deszczownia Kameleon marki Invena. Oba produkty posiadają wiele przydatnych funkcji, które sprawią, że wypływająca z kranu woda w przyjemny sposób zadba o nasze zmęczone ciało. Możemy wybierać pomiędzy biczami wodnymi, intensywnym strumieniem kaskadowym w formie wodospadu czy równomiernie spadającymi z góry kroplami imitującymi rzęsisty deszcz. Nieważne, na jakie udogodnienie ostatecznie się zdecydujemy, ponieważ każde z nich na swój własny sposób pomoże nam się rozluźnić i zrelaksować.

Niezapomniane wrażenia dzięki domowemu SPA

Wrażenia zmysłowe z kąpieli możemy wzmocnić, zapalając w łazience świeczki, kadzidełka czy też wlewając do wody olejki eteryczne. Baterie łazienkowe do domowego SPA możemy zamontować zarówno do wanny, jak i do kabiny prysznicowej. Nie wymagają one rewolucji aranżacyjnych w pomieszczeniu i mają ogromny potencjał ożywienia łazienki dzięki nowoczesnemu designowi i wyjątkowym kolorom – jak w przypadku deszczowni Kameleon firmy Invena. Liczy się każdy bodziec, który pomoże nam się wyciszyć i zrelaksować, dlatego przed zakupem produktów, warto zwrócić uwagę na wszelkie szczegóły.