System szybkiego montażu Invena

System szybkiego montażu i ciekawy design! O cechach dobrej baterii

Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem i nakładem pracy odmienić wnętrze łazienki czy kuchni! Być może po prostu twoje mieszkanie potrzebuje pozytywnej odmiany, a Ty jeszcze szukasz na nią sposobu? Pytania te można mnożyć, ale jedną z odpowiedzi jest wymiana armatury.

Pozornie wydaje się, że to proces wysoce skomplikowany, a jego konsekwencją jest żmudny i generalny remont. Na szczęść tylko pozornie! W rzeczywistości wystarczy wiedzieć jaki kran wybrać, a jego wymiana będzie dziecinnie prosta! System szybkiego montażu znacznie to ułatwi.

System szybkiego montażu, czyli zrób to sama!
System szybkiego montażu Invena

System szybkiego montażu znacznie przyspiesza wymianę baterii!

Rozważając wymianę armatury bez względu na to czy będzie to bateria umywalkowa czy kuchenny kran powinniśmy zwrócić uwagę na ich podstawowe elementy wyposażenia. W wybranych modelach marki Invena w komplecie znajdziemy nie tylko wysokiej klasy wężyki przyłączeniowe czy kluczyk do montażu i demontażu perlatora, ale także system szybkiego montażu baterii! To właśnie dzięki niemu wymiana kranu zajmie zaledwie kilka chwil i można to zrobić w pełni samodzielnie.

System szybkiego montażu to nic innego jak specjalna tuleja z nakrętką, które w znaczny sposób ułatwiają montaż baterii. W komplecie znajdziemy także niezbędne uszczelki i podkładki. Sam system jest bardzo prosty, czy wręcz intuicyjny, dlatego do wymiany baterii nie będziemy musieli angażować fachowca. Producent przygotował także krótki FILMIK instruktażowy, który rozwieje Wasze wątpliwości.

Design i wygoda – para idealna

System szybkiego montażu pojawia się w wiodących modelach baterii marki Invena. Jeśli decydujecie się na lifting łazienki, wartą uwagi będzie seria Nyks. Wyrazista, o kubistycznych kształtach armatura nada pomieszczeniu nowoczesnego charakteru. W jej skład wchodzi wysoka bateria umywalkowa (w komplecie system szybkiego montażu), która stanowi idealne uzupełnienie nablatowej umywalki.

Oblicze łazienki odmieni także armatura o nieco mniej typowej barwie, dlatego warto rozważyć połączenie klasycznego chromu z bielą lub grafitem. Baterie łazienkowe utrzymane w tych wersjach kolorystycznych zajdziecie w serii Dokos marki Invena. Warto dodać, że to seria w pełni kompletna. W ofercie znajdują się baterie umywalkowe, natryskowe, wannowe i bidetowe, deszczownia oraz trzy umywalki.

Soczyste barwy w kuchni

Baterie kuchenne Kameleon dostępne są w pięciu kolorach. Wymieniając kran, możemy zainicjować zmianę innych dodatków. Decydując się bowiem na baterię w soczystej czerwonej barwie lub w kolorze limonki i dobierając kilka kuchennych akcesoriów pod daną barwę ożywimy nieco kuchenne wnętrze. Dzięki obrotowej i ruchomej wylewce docenimy także funkcjonalność

Kameleon czerwony

Dodatki w kolorze baterii kuchennej ożywią wnętrze kuchni!

tej baterii (więcej o funkcjonalności baterii kuchennych znajdziesz TU).

Skoro już mowa o funkcjonalności, dla tych, którzy ją cenią mamy inną propozycję. To bateria Dokos z dwufunkcyjną wylewką również wyposażona w system szybkiego montażu. Dwa rodzaje strumienia sprawią, że poczujemy się jak w profesjonalnej kuchni, a do wymiany baterii nie będziemy potrzebować pomocy fachowca!

Więcej produktów z systemem szybkiego montażu znajdziesz na naszej nowej  stronie internetowej!