O nas

Urządzasz łazienkę lub kuchnię? Planujesz remont? Chcesz zmienić instalację sanitarną? Szukasz pomysłu na aranżację łazienkowej, kuchennej przestrzeni? Jesteś głodny inspiracji? Dobrze trafiłeś! Specjaliści firmy Invena posiadającej 25-letnie doświadczenie w branży pokażą Ci remont łazienki od kuchni! Dla nas to pestka, dlatego na blogu podpowiadamy jak rozsądnym kosztem stworzyć funkcjonalną, wygodną i efektowną przestrzeń łazienki i kuchni! Dowiesz się m.in.  jaki kran do kuchni wybrać i jak w niewielkiej łazience stworzyć domowe SPA! Zapraszamy do lektury!

Łazienka, która dla wielu z nas jest miejscem relaksu i wyciszenia po ciężkim dniu, stanowi również wnętrze wymagające pod względem designu i wyposażenia. Trzeba się wykazać niemałą wiedzą i umiejętnościami, aby stworzyć pomieszczenie, które będzie perfekcyjne pod względem wystroju i funkcjonalności.

Kuchnia z kolei często uznawana jest za serce domu, z którego rozchodzą się smakowite czy wręcz uwodzicielskie zapachy. Kulinarne czary jednak wymagają doskonałej organizacji  przestrzeni! Dzięki temu codzienne czynności mają szansę przerodzić się w prawdziwą pasję!

My lubimy zarażać pasją innych, a komfort i poczucie spełnienia jest dla nas niezwykle istotne, dlatego postanowiliśmy stworzyć ten blog!  Jego celem jest inspirowanie i wskazywanie aktualnych trendów w aranżacji łazienek i kuchni, ale również dostarczanie szeregu cennych informacji, które pomocne będą w wyborze wyposażenia.