Jak serwisować baterie łazienkowe?

Cieknący kran to nie problem, czyli jak serwisować baterie łazienkowe

Kapiący kran to problem, który może się niekiedy pojawić w naszej łazience. Zdarza się, że przeciekająca bateria łazienkowa to efekt wad fabrycznych powstałych w czasie produkcji. W takich przypadkach zamiast samemu naprawiać powstałe uszczerbki, warto produkt zgłosić w ramach gwarancji. Formalność ta wcale nie musi być trudna i nieskuteczna. Aby jednak uniknąć niepotrzebnych problemów,  jeszcze przed zakupem należy zapoznać się z opinią o ich producencie. Sprawdzone firmy oprócz dobrych jakościowo produktów, posiadają również profesjonalne programy serwisowe.

Jak serwisować?

Kiedy nasz kran zaczyna przeciekać, a nie jest to wina złego użytkowania baterii łazienkowej, należy niezwłocznie skontaktować się z producentem, który ma obowiązek rozpatrzyć reklamację. W przypadku firmy Invena dodatkowe udogodnienie polega na dostępności serwisu 24h. Wszelkie informacje można uzyskać na specjalnej infolinii, a zgłoszenia reklamacyjne można w szybki sposób zgłosić drogą elektroniczną wypełniając krótki formularz w celu naprawy, wymiany na nowy sprzęt lub otrzymania zwrotu gotówki. Odpowiedź na każde zgłoszenie udzielana jest w ciągu 24 godzin. Kiedy stwierdzona zostanie wada powstała fabrycznie, koszty naprawy bądź wymiany produktu ponosi producent.

Gwarancja jakości

Niekiedy kwestie serwisowania wadliwego sprzętu, mogą przysporzyć stresu wynikającego z oczekiwania na nowy produkt czy też naprawę.  Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, warto wybierać  baterie łazienkowe wysokiej jakości pochodzące od renomowanych producentów. W ten sposób ograniczymy do minimum ryzyko kupienia wadliwego produktu, a w razie potrzeby nie będzie również trudności z uzyskaniem pomocy serwisowej.

Zanim więc wybierzemy baterie łazienkowe należy dobrze rozeznać, jakie warunki serwisowe i gwarancyjne oferuje producent oraz poczytać opinie innych użytkowników o rzetelności danego serwisu. Przykładowo, firma Invena oprócz szerokiego asortymentu, bogatego w wysokiej jakości baterie łazienkowe, zapewnia dodatkowo profesjonalny serwis obsługi klienta, w którym można zgłosić również reklamację.  Atutem zakupów produktów Invena jest również fakt, iż wszystkie baterie łazienkowe objęte są ubezpieczeniem OC. Baterie łazienkowe firmy Invena posiadają także w zależności od modelu gwarancję od dwóch aż do nawet 10 lat.

Baterie do łazienki, które będą nam dobrze służyć przez wiele lat to nie tylko modele o ciekawych funkcjonalnościach i wysokiej trwałości. To także produkty renomowanych producentów z rzetelnym systemem gwarancyjnym oraz serwisowym. Wybierając sprawdzone firmy, unikniemy w przyszłości problemów z usunięciem ewentualnych wad zakupionej baterii łazienkowej.